HAKKIMIZDA

ASYA MODERN SERA

ASYA MODERN SERACILIK METAL YAPI LOJİSTİK PETROL OTOMOTİV TARIM PLASTİLK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 24.02.2010 tarihinde 1.000.000 TL sermaye ile modern ve kaynaklı sera malzemelerinin üretimini, teminini ve montajını yapmak amacıyla kurulmuştur.
Kurucularımız Enver ÖZTÜRK ve Celil ÖZTÜRK kaliteye verdikleri önem ve ilkeli iş anlayışı ile çalıştığı her sektörde başarılı olmuş aynı başarıyı Modern Seracılık alanında da devam ettirmiştir. Firmamız her geçen yıl büyüme hedeflerinin üzerine çıkarak üretim alanını genişletmiş ve faaliyet gösterdiği 1.000M²'lik kapalı fabrika alanını, 10.000M²'ye çıkartarak makine parkını da genişletmiştir. Bu büyümenin sonucunda ; yıllık 300.000M²'lik sera malzemeleri üretme kapasitemiz 1.500.000M²' ye yükselmiştir. Firmamız sahip olduğu tecrübeli ve bilgili kadro yapısıyla başarılı işler gerçekleştirmekte olup, istikrarlı ve çizgisini değiştirmeden kaliteli bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmektedir.
 
 
Tecrübe, Teknoloji, Güven

Asya Modern Sera Sistemleri


Firmamız Mersin Bölgesi ile birlikte diğer bölgelerdeki firmalara sera malzemeleri üretimi ve montaj işlemleri yapmaktadır. Ayrıca ÖZBEKİSTAN,  KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, GÜRCİSTAN, TÜRKİ CUMHURİYETLERİ ve K.K.T.C ülkelerine paket sera malzemeleri ihracatımızda bulunmaktadır.

Firma olarak hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde faaliyetlerimizi devam ettirmek ve dengeli bir şekilde büyümektir.
Yurt dışında yeni pazarlar keşfederek(Avrupa ve Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere) ihracatımızın 30.000.000USD' ye yükselmesi önemli hedeflerimizden birisidir.

İlkelerimiz içerisinde en önemli üç unsur şunlardır; zamanında ürün teslimatı yapmak, kalitemizden hiç bir zaman ödün vermemek ve yaptığımız işin arkasında durarak her zaman takibini gerçekleştirmektir.

 Teklif talebinizi bize iletebilirsiniz

Modern Sera Sistemleri ile ilgili fiyat talebinizi iletmek ve detaylı bilgi almak için yandakı butona tıklayınız